BAUTECH Futura na ArchiDAY Wiosna 2016

26 April 2016

BAUTECH Futura na ArchiDAY Wiosna 2016

Warsztaty, prelekcje, szkolenia pokazy i prezentacje ofert marek adresujących swoją ofertę do architektów i projektantów wnętrz - to wszystko działo się 21 kwietnia podczas ArchiDAY Wiosna 2016. Stoisko BAUTECH Futura cieszyło się dużym zainteresowaniem, a zwiedzający pytali przede wszystkim o naszą ofertę mikrocementów i posadzek.

Duży stół z blatem pokrytym BAUFLOOR Creativo, fotel na elastycznej, sprężystej konstrukcji i komputerowy monitor również wykończone tym samym materiałem, próbki, katalogi, foldery, dobra kawa - tak przygotowani oczekiwaliśmy na uczestników ArchiDAY. Zainteresowanie naszymi propozycjami było ogromne i niemal przez cały dzień mieliśmy na stoisku chętnych do zapoznania się z naszą ofertą. Beton we wnętrzach to zdecydowanie jeden z najmodniejszych aktualnie trendów - a ArchiDAY i rozmowy z jego uczestnikami to potwierdzają.

Impreza odbywająca się 21 kwietnia w Warszawie w Rondo Babka (ul. Młocińska 5/7) przyciągnęła tłumy zainteresowanych. Na uczestników czekała solidna dawka interesujących wykładów, prezentacji, warsztatów i pokazów. Mowa była m. in. o najnowszych trendach z targów wnętrzarskich w Mediolanie, konstruowaniu umów z klientami, projektowaniu parametrycznym, roli zdjęć w prezentacji ofert. Na chętnych czekały praktyczne warsztaty ze stylizacji wnętrz, fotografii, projektowania parametrycznego, a nawet projektowania wnętrz jachtów. Marki partnerskie imprezy - w tym gronie także BAUTECH Futura - zapraszały na swoje stoiska po informacje, katalogi i próbniki.

Ci zaś, którzy nie mogli pojawić sie osobiście mieli okazję prześledzić na żywo rozmowy z uczestnikami ArchiDAY transmitowane na platformie internetowej ArchiDESK. Jednym z rozmówców prowadzącej to internetowe studio telewizyjne Krystyny Łuczak-Surówki był Wojciech Życzkowski, art product director BAUTECH Futura, który odpowiadał o naszych systemach posadzek.