Terrazzo w biurze informacji turystycznej

01 March 2016

Terrazzo w biurze informacji turystycznej

Dlaczego terrazzo w biurze informacji turystycznej?

Jest bezpretensjonalne i bardzo trwałe. W zależności od koloru może być albo "przezroczyste" - odwiedzający po raz pierwszy zapytany po wyjściu nie będzie w stanie powiedzieć, na jakiej posadzce stał - i są to wszystkie "pośrednie", niezbyt jasne i niezbyt ciemne kolory, z klasyczną szarością na czele. Tu wybrano właśnie takie terrazzo, lekko wpadające w brąz.

Z kolei, czarne i białe terrazza będą rzucać się w oczy.

Niezależnie od koloru, spodziewajmy się dużej trwałości podłogi z lastryko, co przy ruchliwym biurze informacji turystycznej ma znaczenie, szczególnie przy wejściu. Ruch ludzi działa bowiem destrukcyjnie na podłogę, pierwsze poddadzą się podłogi drewniane.

Wypada wspomnieć, że w naszej ofercie, oprócz wielu kolorów, są dwa grubości kruszywa - porównaj je na fotografiach.

Lastryko z rzeźbionym drewnem, stalowe słupy. Historyczne miasto - dawny ponadregionalny rynek produkcji rolnej.

Wejście do biura informacji turystycznej.

Połysk, kolor, wielkość "ziaren" kruszywa, przebieg nacięć dylatacyjnych - o tych charakterystykach terrazzo zdecydujesz w pewnym zakresie ty, a wpływają one na wygląd podłogi.

Ozdobna podłoga betonowa - widok na witrynę lokalu przy reprezentacyjnej uliczce starego miasta.

Mata z wycieraczką stanowi "wyciszający" akcent na betonowej, dekoracyjnej posadzce.

Broszury z lokalnymi atrakcjami eksponowane na rustykalnej meblościance. Szare terrazzo. Blaty kontuaru nawiązujące kolorem do podłogi.

Komputery do sprawdzania poczty elektronicznej i Internetu dla turystów. Wysokiej jakości, skórzane siedziska foteli obrotowych.