Nawierzchnia parkingowa przed Spa

14 June 2016

Nawierzchnia parkingowa przed Spa

Na podjazd pod spa lub hotel stosowany bywa bruk. Kostka jest oklepana i od razu widać, że beton. Kamień naturalny może być kosztowny przy dużych powierzchniach i też - w czasach europejskich dotacji - bywa stosowany zbyt obficie. Na podjazdy i uzdrowiskowe parkingi polecamy Pressbeton®, który dzięki palecie kolorów i wzorów może mieć niespotykany, oryginalny wygląd. Jak w prezentowanym spa...

W hotelu na zdjęciach opracowano Pressbetonem kółeczko - rondo, podjazd, co ma o tyle znaczenie, że dla brukarza jest to kształt nieregularny - prefabrykat trzeba by przycinać. W Pressbetonie nie ma cięcia - jest tylko wylanie płyty betonowej i odciśnięcie wzoru - zobacz proces wykonawczy krok po kroku.

Wzorów bruku jest kilka, odszukaj je tu. Pressbeton® jest oczywiście odporny na wszelką atmosferyczną destrukcję, jak zamiecie śnieżne, mrozy -30º C, przechodzenie co noc temperatury przez zero.

Gdzie warto stosować? Wszędzie - na zewnątrz i wewnątrz - gdzie inwestor życzy sobie oryginalnego, innego niż wszystkie, wzoru, bo nie ma co ukrywać, że kraj zalewa kostka. I nawet kosztowny granitowy bruk wygląda dzięki unioeuropejskim dotacjom pospolicie. W spa, hotelu mamy okazję zaskoczyć gościa czymś innym. Jeden odbierze dekoracyjną pressbetonową nawierzchnię na poziomie świadomym, inny po prostu zarekomenduje nasze spa znajomym, bo "miało to niewysłownione coś".

Do wnętrz hotelowych i uzdrowiskowych proponujemy równie unikalne posadzki dekoracyjne. Zajrzyj też do hotelowego holu, w którym położyliśmy gładki beton.

W pokojach już przyjemne ciepło, w recepcji pali się drewno w kominku. Gabinety zabiegowe (termy, bąbelki) obsługują hotelowych gości na pełnych obrotach. Pressbeton® na podjeździe trwa, opiera się ujemnej temperaturze, lodowatemu wiatrowi. Tworzy atmosferę.

Nocną porą, nawierzchnia Pressbeton® przed hotelem. Plac manewrowy, rondo z rzeźbą-jajkiem w centrum.

Pressbeton® - wzorów bruku jest kilka; przed wejściem do tego spa zastosowano bruk czeski.

Żółcie na bruku są efektem nocnego sztucznego oświetlenia. Bruk ma kolor naturalny (szary, brązowy, wpadający w czerwień).